PDF Drukuj Email
SREBRNI UNIHOKEIŚCI Z MECHANIKA !!!
Wpisany przez ALitwin   
piątek, 18 stycznia 2019 08:54

17 stycznia 2019 roku odbyły się Mistrzostwa Województwa Opolskiego w unihokeju. Zawody rozegrane zostały na hali sportowej w Niemodlinie. Nasza szkoła wystawiła drużynę w składzie:

1.Konrad Usiarczyk 3 TA
2.Daniel Bułka 3 TA
3.Maciej Kopa 1 Tg1
4.Piotr Makuch 3 TE
5.Krzysztof Michałek 1 TM
6.Miłosz Piekarz 1 TM
7.Łukasz Szczepański 1 TM
8.Szymon Szczyrbowski 1 TM
9.Waldemar Urbański 3 TA

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Unihokeiści rozpoczęli rok z przytupem
Wpisany przez ALitwin   
czwartek, 03 stycznia 2019 11:01


Reprezentacja szkoły w unihokeju w składzie:
1.Usiarczyk Konrad
2.Piekarz Miłosz
3.Michałek Krzysztof
4.Szczepański Łukasz
5.Szczyrbowski Szymon
6.Bułka Daniel
7.Kopa Maciej
8.Makuch Piotr
9.Jawor Patryk
10.Judka Paweł
rozegrała kontrolny mecz z drużyna CKZiU Nysa – Rolnik.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Historyczny udział w finale
Wpisany przez ALitwin   
czwartek, 03 stycznia 2019 10:52


12 grudnia w Głubczycach odbył się Finał Mistrzostw Województwa w drużynowym badmintonie dziewcząt i chłopców. Po wygraniu Mistrzostw Powiatu uczniowie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nysie mogli wystartować w finale wojewódzkim.  Konrad i Damian, po rozegraniu meczy grupowych i meczy o miejsca, ostatecznie zakończyli turniej na piątym miejscu. Wielkie brawa dla Konrada Usiarczyka i Damiana Ziubrzyńskiego. Jest to historyczny występ uczniów naszej szkoły w tej dyscyplinie.                                                      

Do zawodów uczniów przygotował p. Marek Dudek

 
PDF Drukuj Email
Wesołych Świąt


 
PDF Drukuj Email
Mikołajowe podium dla strzelców z Mechanika
Wpisany przez ALitwin   
wtorek, 18 grudnia 2018 00:00

6 grudnia 2018 na strzelnicy sportowej LOK w Nysie odbyły się Mikołajowe Zawody Strzeleckie. Naszą Szkołę reprezentowała silna drużyna strzelców. Zawody obejmowały strzelanie z karabinka pneumatycznego w postawie stojącej. Nasi zawodnicy opanowali całe podium w kategoriach dziewcząt i chłopców.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Akademia Młodego Lean Managera z firmą INTERSNACK Poland sp. z o.o.
Wpisany przez ALitwin   
wtorek, 18 grudnia 2018 00:00


W nowej edycji projektu "Opolskie szkolnictwo zawodowe dla rynku pracy" zaplanowanej na lata 2018-2022, jedną z ciekawszych inicjatyw jest powołanie w szkołach Akademii Młodego Lean Managera. Przedsięwzięcie to ma na celu rozwijanie kompetencji uczniów z zakresu Lean Management – czyli usprawniania i ciągłego doskonalenia, skracania procesów zachodzących w  przedsiębiorstwach.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Święto Niepodległości Kazachstanu
Wpisany przez ALitwin   
poniedziałek, 17 grudnia 2018 08:22


Z okazji Święta Niepodległości Kazachstanu, które przypada na dzień 16 grudnia uczęszczający do naszej szkoły uczniowie z tego kraju uczcili swoje święta. Przygotowali filmy i prezentacje opatrzone ustnym komentarzem, a także recytowali wiersze w języku ojczystym.  Dla klas I biorących udział w okolicznościowym spotkaniu była to możliwość bliższego poznania  geografii, historii, literatury, folkloru, tradycji, języka i muzyki kolegów z Kazachstanu.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Spotkanie branżowe z firmą INTERSNACK Poland sp. z .o.o
Wpisany przez ALitwin   
poniedziałek, 17 grudnia 2018 00:00


W dniu 5 grudnia 2018 w sali konferencyjnej CKP odbyło się spotkanie firmy INTERSNACK Poland sp. z o.o. z uczniami klas drugich i trzecich technikum w zawodach: technik mechatronik, technik elektryk. Po raz kolejny nasza szkoła gościła przedstawicieli zaprzyjaźnionego nyskiego zakładu w składzie: Magdalena Malinowska - HR Business Partner, Marek Wieszołek – kierownik produkcji zakładu w Nysie oraz Bartosz Marecik – inżynier utrzymania ruchu i jednocześnie absolwent „Mechanika”.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Zbiórkę dla Domu Dziecka w Paczkowie oraz Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Nysie
Wpisany przez ALitwin   
piątek, 14 grudnia 2018 12:26


Samorząd Uczniowski naszej szkoły wraz z opiekunkami panią Angeliką Skalską oraz Jadwigą Herman-Wojciechowską przeprowadził tradycyjnie świąteczną zbiórkę pieniędzy dla Domu Dziecka w Paczkowie oraz Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Nysie. Celem akcji był zakup środków czystości, kosmetyków, słodyczy oraz przyborów szkolnych.
Dziękujemy wszystkim klasom, które się przyłączyły w tym roku do akcji.

 
PDF Drukuj Email
MECHANIK WICEMISTRZEM POWIATU W PIŁCE RĘCZNEJ
Wpisany przez ALitwin   
piątek, 14 grudnia 2018 12:08


W dniu 13 grudnia 2018 roku, w nowej Hali Nysa, został rozegrany turniej piłki ręcznej dziewcząt oraz chłopców w celu wyłonienia mistrza powiatu szkół średnich.
W zawodach wzięły udział drużyny dziewcząt z ZSiPO Nysa oraz ZSE Nysa i drużyny męskie ZSiPO Nysa, ZSE Nysa oraz CKZiU Nysa.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Dni Otwarte Muzeum Jeńców Wojennych w Łambinowicach
Wpisany przez ALitwin   
piątek, 14 grudnia 2018 07:45


W dniach 26-30 listopada 2018 roku w Centralnym Muzeum Jeńców Wojennych w Łambinowicach odbyły się Dni Otwarte. Z oferty muzeum w ciągu dwóch dni skorzystało około 100 uczniów naszej szkoły, brali oni czynny udział w warsztatach na których poruszane były  losy żołnierza polskiego w latach I wojny światowej. Uczniowie na podstawie tekstów źródłowych, map i osi czasu śledzili żołnierski los.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
Strona 10 z 80